Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    válasz Abu85 #80 üzenetére

    Van szerver rovatunk, pár hírt kap havonta.

    A vállalati informatikai megoldásokkal az a baj, hogy nem sok embert érdekel itt a PH-n.

    Nyilván Ti (illetve a PH! vezetősége) látjátok az olvasottságot és ennek megfelelően ti tudtok jó üzleti döntést hozni, hogy mire kell ráfeküdni, mit fognak elolvasni (ehhem kattintani) az emberek, illetve milyen tartalom mellett lehet hirdetési felületet eladni.

    Én nem ismerem sem az olvasottságotokat, sem a hirdetési piacot, mindenesetre laikusként a következő a meglátásom:

    Ha csak néha (értsd amikor piacra kerül egy egy meghatározó termékcsalád) lejönne egy minőségibb cikk, amit a témával foglalkozó csekély kisebbség elolvasna (a többiek egy része pedig remélhetően kattintaná), akkor feltételezem a Fujitsu/IBM/HP etc is a zsebébe tudna nyúlni egy egy zsírosabb hirdetés kedvéért, már csak azért mert a nagyobb magyar IT portálokon a vállalati téma nagyon alulreprezentált (a HWSW- foglalkozik vállalati IT-vel, de szvsz más mélységben) illetve a reménybeli hirdetők (például a fenti három) tudnák hogy az a pár ezer ember akiket ők Magyarországon jó ha megcéloznak hirdetésekkel azok egy jelentős része PH! olvasó és a megfelelő cikk mellé kihelyezett hirdetéssel elég irányítottan lehetne őket elérni. Azért a PH! olvasótáborának sem 100%-a Radeon/Geforce pistike a szomszédból (csak 90 :) ).
    Jó persze a vállalati beszerzések általában nem impulzusvásárlások, de azért jelen kell lenni a célcsoport tudatában

    Tehát nem azt mondom, hogy az APU/API/Mantle folyamot teljes egészében SAN/Blade/Rack/hálózat folyamra kéne cserélni, de bele lehetne szúrni pár másmilyen cikket is.

    http://prohardver.hu/teszt/megjartuk_fujitsu_innovacio_roadshow/notebook_szerver.html

    Ez mindenről szól, de igazából semmilyen témát nem jár körül, a szerverekről/tárolókról pedig csak érintőlegesen van szó. (olvastam amikor megjelent)

    A szerver rovatban főleg a felhőt, a szuperszámítógépeket, a GPGPU-t és s speci dolgokat kattintja le a PH olvasóbázisa, ezekre rá is álltunk.

    Szóval a bulvárt...
    Bár szerintem érdemes lenne kipróbálni egy két alapos vállalati IT cikket is.

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák