Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) Acélfarkas

Acélfarkas
(aktív tag)

Kijelenteni ezt elég erős, főleg ha az USA beint nemzetbiztonsági okok miatt. Szóval a cím elég hatásvadász.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#2) Cyberboy42

Cyberboy42
(aktív tag)

egyszer volt egy foxconn alaplapom... katasztrófa volt, nem is gondoltam hogy létezhet valami annyira elfuserált... ez kb 10 éve volt... most saját alaplapot talán nem is csinálnak, de az üzletpolitikájuk az nagyon virágzik, kb ők gyártnak mindenkinek mindent...sosem fognal csődbe menni, szépen megbújnak a háttérben.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#3) Pötyi

Pötyi
(senior tag)

Aztaku...! Gyakorlatilag nulla, zéró infóm volt arról, hogy 2013-ban a Cisco eladta a Linksys-t a Belkinnek! Most olvastam utána! Csak néztem, mint pocok a lisztben, hogy miféle Belkin leányvállalat?!? Hogy lemaradtam erről a hírről!

QNX is cool!

(#4) mbalint987 válasza Pötyi (#3) üzenetére

mbalint987
(aktív tag)

Jó tudni. Nekem is az volt meg, hogy a Linksys egy Cisco-márka.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#5) hyperspace válasza Pötyi (#3) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Itteni fórumozók szerint azóta csökken a minőség a routereknél.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6) 0P1 válasza mbalint987 (#4) üzenetére

0P1
(aktív tag)

Lehibernáltátok magatokat 5 évre? :) Egyébként nekem meg az maradt ki, hogy a Cisco 2003-ban felvásárolta a linksys-t, csak akkor tudatosult bennem, amikor 5 éve attól volt hangos a sajtó, hogy továbbadták a Belkinnek :)

(#7) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Linksys eddig is eleg tragya volt mar, mi lesz ezutan?

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#8) zsoltip válasza mbalint987 (#4) üzenetére

zsoltip
(senior tag)

+1

[ Szerkesztve ]

(#9) kbhuinfo

kbhuinfo
(tag)

Nekem a felvasarlasok megvoltak, inkabb csak annyi, hogy az en Foxconn alaplapommal nem volt gond. De koszi az infot arrol, hogy a routerek minosege csokken :) Lassan meglesz a teljes kep.

– Csak te halsz meg – közölte az alkimista. – Én tudok viharrá változni.

(#10) mbalint987 válasza 0P1 (#6) üzenetére

mbalint987
(aktív tag)

Nem. :D Csak ez valahogy kimaradt. Linksys eszközöket egyébként eddig se vettem, ezek után meg főleg nem. A Cisco név nekem egyfajta garancia, a Belkin nem.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#11) Tidus válasza Pötyi (#3) üzenetére

Tidus
(őstag)

Én meg úgy vagyok a Linksys-el, és a Cisco-val, hogy ha 2013-ban csődbe mentek volna, lehúzták volna a rolót, észre sem vettem volna.
Egyszer volt, hol nem volt...

(#12) hallador válasza Tidus (#11) üzenetére

hallador
(addikt)

Már a Cisco mint a föld legnagyobb hálózat technológiai cége? És a 5 - 6-odik legnagyobb x86 szervergyártó cége?
A Linksys ok...

[ Debian Stretch; Linux Mint Cinnamon, Ubuntu 19.04; Fedora 30]

(#13) Fryskitt válasza 0P1 (#6) üzenetére

Fryskitt
(addikt)

Úgy tűnik, igen... :O

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#14) Piftuka válasza hyperspace (#5) üzenetére

Piftuka
(addikt)

Ezt nehéz elhinni, tudván, hogy a Belkin milyen jó minőségű termékeket gyártott mindig is.

(A jó kis, szűrős, hálózati elosztóm vagy 15 éve kifogástalanul üzemel. :K )

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#15) MineFox54 válasza hallador (#12) üzenetére

MineFox54
(senior tag)

Gyártanak szervereket? :F
Ó, és valóban.

[ Szerkesztve ]

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#16) mikej95

mikej95
(aktív tag)

Bennem mindig is az élt, hogy a Linksys az Cisco gyártósorról leesett, "végfelhasználónak jó lesz" kategória. A B/G-s, masszív, 2 antennás őskövületeik (design nem sokat változott azóta sem) korrekt cuccok voltak. Azóta volt már 1-2 TP-Link + OpenWrt próbálkozás, de nem volt az igazi. Pár éve Mikrotik-et használok, elégedett vagyok a cuccaikkal. Linksys így pedig végleg nem kell, Belkin sincs a topon, ha ÁFA-t rászámolom Blitzworlf cuccokra akkor is fél áron kapom meg és többet is tud.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#17) Ygg válasza mbalint987 (#4) üzenetére

Ygg
(senior tag)

Hát én is lemaradtam.
Na akkor pápá Linksys.

(#18) mepet válasza Ygg (#17) üzenetére

mepet
(addikt)

+1. Pedig anno bő 5 éve foglalkoztam Linksys cuccokkal melóban, mikor még a ciscoé volt. Azt hozzátenném, hogy a "régi dizájnos, kék dobozos" cuccaikon kívül a Linksys már akkor is gagyi volt, konkrétan nem csak árban, gariban, ügyfélszolgálatban, hanem minőségben is lemaradt az akkoriban feljövő TPLINK-hez képest. Most aztán tényleg nem tudom elképzelni ki vesz Linksyst, mikor már a netis cuccok is elérhetőek kishazánkban is...

(#19) Ygg válasza mepet (#18) üzenetére

Ygg
(senior tag)

Hát valahogy úgy..
Így igaz, szavaiddal élve a "régi dizájnos, kék dobozos" klasszikusok voltak az igaziak.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.