Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz Sinesol #2 üzenetére

    Én mondjuk el tudom képzelni még természetfilmnél, abból is a relaxációs fajtánál, mikor 1 percig láthatsz egy helyszínt, körbenézhetsz, nincs konkrét rendezői elképzelés, hogy mit akar megmutatni, illetve de, az egész helyszínt :) Még egy nagyon lassú mozgás is belefér, mintha sétálnánk, de én arra nézek amerre akarok. Múltkor láttam egy mozgólépcsős, timelapse-os, 360-as videót. Na annak nem sok értelmét láttam, annyira gyorsan pörögtek az események, hogy eszem ágában nem volt körbenézni, úgyis új infó jött minden másodpercben :)

    Egyébként nekem a 180 fokos filmek is bejönnének, valahol olvastam erről, hogy nem is szükséges a teljes 360 fok, hiszen fotelből, ágyról elég kényelmetlen teljesen hátranézni, elég ha jobbra-balra, picit fel-le tudsz bámészkodni. Arról nem beszélve mekkora könnyebbség ez a filmkészítőnek..

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák