Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz dabadab #12 üzenetére

    sikerült kabarét csinálnod a dologból, azzal, hogy egyrészt nylvánvaló hazudozással meg teljesen értelmetlen szóvirágokkal tűzdelted tele A legnagyobb tisztelettel: na elmész te a fenébe öregem. Ha szerinted ez nyilvánvaló hazudozás akkor gondolom meg is tudod cáfolni ugye? Hm?? 1. Amit írtam a FB-ról az a színtiszta igazság. 2. Másrészt régen amikor még hajlandó voltam benézni a mára kritikán aluli szintre süllyedt politika topikba ott többször leírtam, hogy sz*rok a kormánypártra és én azoknál sokkal de nagyon-nagyon sokkal jobbra helyezkedem el. Nem vették az adást pedig csak vissza kellett volna olvasniuk a korábbi hozzászólásaimat, hogy mi a véleményem fideszről. Vagy lusták vagy hülyék voltak ehhez inkább elkönyveltek fideszesnek mert csak azt hallják meg amit akarnak. Mert aki nem a balos pártok nótáját fújja meg nem oegygézik éjjel-nappal az csakis fideszes lehet ugye? Na ez a LOL.
    Amúgy megindokolnád miért is állsz így belém? Ha nincsenek érvek akkor jöhet a jó kis személyeskedés? Na de egyből? Ez még tőled is kritikán aluli...

    #9: ez konkrétan így történt...

Új hozzászólás Aktív témák