Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz dezz #48 üzenetére

    Régebben a Cell-hez is hasonlítottam. :) [link] Most máshogy próbáltam megközelíteni a kérdést, mert mégis más az utasításkészlet. A Larrabee viszont jó példa egy vektormagra. Próbáltam PC-s szinten maradni. :)
    Én csípem a PS3-mat, mióta a Sony eldobta a pokolian jó hardver stratégiáját és az exkluzív címeket hozza. Nem a PS3-mal volt bajom, hanem a Sony hülye közleményeivel, amik állandóan a hatalmas erővel példálóztak, de a multiplatform játékok ennek az ellenkezőjét mutatták. Most, hogy a normálisan ráharaptak a programozók a Cellre, már más a helyzet. Persze a legnagyobb változást az exkluzív címek jelentik, amiről szól ez a biznisz. Ezt a piac is meghálálja, hiszen nagyon jön fel a PS3. Csak 2010-re levetítve egyelőre marha jók az eredmények.
    Még várok egy árcsökkentést de valszeg én is beruházok egy konzolra. Még nem tudom melyik lesz, de a PS3 egyelőre az esélyes. Igazából megvárom a GT5-öt, mert az érdekelne, persze csak akkor ha nem olyan lesz, mint a prologue. :)

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák