Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    Szerintem aki szereti a játékot az ezt is meg fogja venni.
    Nekem kifejezetten tetszik ez a ház ( már nem a játék miatt).
    A játékról meg annyi ,hogy én is megvettem és hiába az 1.31 es patch az egész még mindig egy bughalmaz .(egyszer jó játék lesz az tuti)

    pár bug ami így hirtelen eszembe jut.:
    - arany minőségű sniper nem lő
    - egymábsan álló emberek
    - levegőben sétáló emberek
    - emberünk ahogy meghalt a lépcsőn kinyult a nyaka ilyen 2méteresre :D (erről van képem)
    -volt hogy küldetés be bugolt és azt újra kellett töltenem (szerencsére utána jó volt)
    - ha elég gyorsan mész a városba nem töltenek be az objectek (ami már anno gta-5 nél is volt)
    Ezt csak azért nem értem mert ua akkor meg a 32gb- ramom üres és hely lenne hova töltse játékot.
    (raiden akár már futás közbe , sima ssdvel futás közbe ritkán de kocsival gyakran, nme ssd vel meg csak kocsival )

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

  • Steven

    addikt

    válasz nubreed #24 üzenetére

    Amivel egyet értek , hogy jó játék de hogy megéri a pénzét 60 eurot az már kérdéses. Nem kéne az embereket béta teszternek nézni ezt full elb@szták szerintem. Ha egyszer kész lesz akkor azt mondom ok. (Gondolj bele, egy év eltelt és tele van hibával még mindig )

    Dreath Stranding, hááát lehúzott az életről a story :D ,de amúgy jó játék bár én azt akciósan kuponnal vettem meg , nekem full árat az sem érte meg. Akkor már inkább az ugyan csak nem tul vidám történettel kecsegtető Horizon Zero down. :D

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák