Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz M@trixfan #10 üzenetére

    Akkor most nézd meg mit kapsz az okostelefon piacon ennyiért. Mini kijelzőt, elmaradott hardwaret, közel nem 8 gigát, nuku hangchip, nuku hd lejátszás stb. A földre is le kéne szállni. Miért ne vennék ezeket a tableteket, ha a hasonlóan felszereltek olcsóbbak lesznek mint egy galaxy s például? Mert ahogy kialakulnak a kínálatok úgy néz ki, hogy előbb utóbb kicsit olcsóbbak lesznek mint egy azonos/hasonló felépítésű telefon. 240 euróért nincs olyan telefon és idén szerintem nem is lesz mint amiben pl. (pl.! ott az archos is akár) ilyen hardware van. Van amire fizikai bill.-et is lehet csatlakoztatni, ez által még a netbookokra is veszélyt jelent. (más előny nem jut eszembe azoknál)
    Én az okostelefon mániát sokkal kevésbé értem mint a tabletet. Azok sokkal inkább túlárazottak, androidnál meg a vásárlókon bétatesztelték ki az oprendszert..baromi szimpatikus. Persze a samsung féle tablet is hülyeség, de a címben említett példányokkal nem tudom mi a baj.

    A másik hogy milyen oprendszer kerüljön rá? Nem vagyok nagy szaki, de android/ios sokkal jobban használható az okostelefon/tablet funkciókra mint egy windowsos, nyöszörgős, lassú, nem nyomkodós kezelésre született rendszer. A microsoft új mobil platformja meg majd kiderül mikor debütál tablet formában.

Új hozzászólás Aktív témák