Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz Shufny #35 üzenetére

    A Sirusról már olvashatsz tesztet pl itt. Néhány fülest próbáltam már, jelenleg Megalodon-t használok. Azokat az írásokat én sem szeretem, amikor csak a jó tulajdonságait tüntetik fel egy-egy hardvernek (többnyire tulajdonosok írásai friss szerzeményekről). Tapasztalatból viszont "tudom" hogy a Barracuda és a Megalodon között ég és föld a különbség. Míg a Megalodonnál vagy a G35-nél meg kell szokni, hogy mi miért onnan és úgy szól a hang, ahonnan, addig a Barracuda tényleges térhangzást ad vissza. Sajnos utóbbi már nincs a piacon és én épp ezért örülök a Sirus megjelenésének. Számomra hiánypótló darab a piacon. Lehet vitatkozni, hogy a CM inkább maradjon a házak gyártásánál, de nézzük meg a többi gyártót:

    - Razer ráment a giccses festésű gyerekes cuccokra és mostanában nem dobott akkorát, mint anno a 3500as infraszenzort

    - Logitechet isteníti mindenki, pedig vannak gagyi 800Ft-os egerei vagy mikrofonjai is, tehát nem egy prémiummárka, amit csak tele pénztárcával rendelkező HC játékosok engedhetnek meg magukat

    -Thermaltake is próbál betörni a játékosok piacára (pl kesztyűvel - szánalmas)

    ...és így tovább. Most végre visszahoztak valamit, ami anno működött egy másik márkánál és ismét népszerű lehet a CM égisze alatt. No igen, ennyiért lehet venni már Sennheiser-t is. Én is szemeztem a PC350nel, de a szakmai tesztek eléggé lehúzták így maradt a kígyós márka

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák