Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz tecsu #14 üzenetére

    Hát pont ez. Ott a megoldás, HDMI 2.0-ás erősítő és TV kapható. A számítógépes kimenet az, ahol hiány van.

    A fejhallgató kimenet az egyetlen általános opció, hogy a TV-ből az erősítő felé küld a hangfolyamot.

    OK, nem én vagyok az, aki emiatt kaparja a falat, de ha én adnék ki komoly összeget egy 4K-s TV-re, és egy megfelelő házimozira, nem picit lennék morcos, hogy a hangot képtelenség normálisan eljuttatni az erősítőbe akár a legmodernebb videókártyából. Jó, az is tény, hogy a 4K-s tartalom terén sem nagyon lenne mit nézni, de hát az már egy másik probléma... :)

    Joshi: Hol írtam én olyat, hogy a DP nem tud hangot átvinni? A problémám annyi, hogy DP-s erősítő nem nagyon van, ennek hiányában pedig a maximum, amit tehetsz, hogy a 4K-s TV hangszóróin jön a hang. Ami esélyesen ugyebár nem térhangzás lesz.

    Az egész ugyebár onnan indult, mert az első hsz.-ben lehordták a HDMI-t, hogy milyen sz@r, és pusztuljon ki, a DP meg milyen jó. Én meg rámutatnék, hogy ez konkrétan rohadt nagy tévedés...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák