Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz h_143570 #38 üzenetére

    "Ha szereted azt, hogy csak egy ceg termekei futnak jol programok, akik meg is kerik az arat..."

    Jobban szeretem annál mintha egyik cég termékei SE futnának jól. Mert itt az alternatíva a semmi. Az a semmi amit a programozónak kéne leprogramozni, de nem fogja, tehát GARANTÁLTAN nem lesz SLI/CF.

    "Nem a DX12-vel illetve a Vulkan-al van a gond, hanem a DX11 es korabbi verziok egyideju tamogatasaval a jatek motorokban. Illetve, hogy 10 evig szivtunk 2-4 magos processzorokkal."

    De, nekem pont azzal van gondom, ugyanis a 12-ben bízzák a programozó jókedvére az SLI leprogramozását, amit nyilván nem fog megtenni. Ha neked felkínálják a melóban hogy ingyen túlórázhatsz, fogod vállalni?

    "Az NV 9xx es 10xx sorozata notoriusan nem szereti a DX12-ot"

    Az miből derül ki hogy nem szeretné? Abban is veri a Radeont.

    "Az profeszionalis felhasznalasi terulet cel hardver es szoftverrel, ott mar meg fogjak fizetni a programozot."

    Ettől nekem több fps-em lesz a GTA-ban?

    "Mert mire felporog addigra jopar ms eltelik, ha meg ebbe a CPU es GPU is 2 iranyu kommunikaciot folytat akkor isten hozott <60 FPS. 100 FPS eseten 10 ms van mindenre, mig 144-nel 7 se nagyon. Ebbol a PCIe egyszeruen tul sokat vinne el foloslegesen."

    Elhiszem, de mivel meg se próbálják, és mint látjuk meg tudják oldani a PCIE busz terhelése nélkül, akkor megint ott tartunk hogy minek gyorsítani, ha úgyse használják. Jön a PCIE 4.0, tök gyors lesz meg minden, aztán továbbra se küld át a programozó semmi adatot a buszon, tehát volt értelme... :) Nem emiatt gyorsabb az Nvidia, nem ezzel fogja utolérni az AMD.

    "Visszont gaming eseten nem hoz annyit, hogy szamitson, ezert hasznal a CF PCIe-t mert mind1.."

    De gondolom az Nvidiának is pont ugyanannyit számít, tehát ők is használhatnák a PCIE-t, de mégis SLI hidaznak. Valszeg az "ami nem romlott el azt nem kell megjavítani" elvet követve nem nyúlnak ahhoz amihez nem muszáj.

    "A GW nem add SLI tamogatas"

    Akkor miért hoztad fel az SLI-re? Ezek szerint nem előfeltétele a működésének.

Új hozzászólás Aktív témák