Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    Amikor ott jártam pár éve, már akkor is elég sok linuxot láttam.

    Itt biztosan sikeres lesz az átállás, mert van hozzá know-how és kényszerítő nyomás is.

    (#10) Meridian
    Vagy itt nem politikai döntést fognak hozni, hanem továbbmennek az egy évtizede formálódó linuxos útjukon, és ingyen jutnak egy betonstabil rendszerhez, amin kellő hozzáértéssel licencek fizetése nélkül is kiépíthetik az infrastruktúrájukat.

    Megint a debil szalmabáb érvelés jön, hogy:
    Drá-gáá-áák a liszenszek? What? No, majd megtanulják, a linux világban sincs ingyen a termék support... a szakember meg még drágább, és ritkább.

    Szó sem volt támogatásról... de ha már itt tartunk, akkor jegyezzük meg, hogy az MS termékekhez is csak minimális támogatás jár a licenccel. Ami lehet elég egy hazai KKV-nak, vagy egy otthoni felhasználónak, de egy ilyen fizikai kutatóintézetnek baromi kevés.
    Saját tapasztalataim alapján az MS termékek megvételével is ugyanahhoz a supporthoz jutok hozzá, mint a linux-szal: bújhatom a fórumokat workaround-ért és mindenféle registry gányolásért.

    és szopnak mikor filejogosultságok kezelése terén az őskorba repülnek vissza.
    Úgy érted a Windows-nál van lejjebb fájlrendszerben és jogosultság-kezelésben?!
    Te jó ég, el sem tudom képzelni...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák