Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    A hírt olvasva, spontán ez a gondolat ugrott be: "uram borogass"...

    Egyszer volt Celeron2 900MHz-es procim, hála a tuningbarát hozzáállásnak, 50MHz-et lehetett húzni rajta (persze ez egy Tomato alaplapban volt :O ), így vagy 1.5 évig vártam, mire átléphettem a gigahertzes álomhatárt. :U

    Abból a korszakból csak az maradt meg, hogy a gép mindig lassú volt, és hogy ezután AMD-t veszek. Azóta is boldog AMD tulaj vagyok.

    Egyébként tényleg, Atom és a jelenlegi Pentium széria közé még egy termékkategóriát nehéz elképzelni. Kb. az lehet belőle, hogy már nem fekszik ki az összetetteb flashes oldalaktól mint az Atom, de nem érdemes az irodai progiknál komolyabb dolgokkal terhelni a gépet. Mindezt tippem szerint annyi pénzből, amiből kijön egy rendes, mondjuk Athlon2-es konfig. Mondjuk csak viszonyítok, nem vagyok teljesen képben az Intel jelenlegi áraival.

    Silentfrog:
    Azért az is jó volt, mikor az Iintel kiadta az első Celeron 300 procit, L2 cache nélkül. Gyorsan pótolták is a Cel.300A képében 128k-val, mert annyira nudli volt a sima 300...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák