Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brian1974

    tag

    Én 89-től vagy (ha jól emlékszem) 96-ig nyomtam minden évben. A táborok egy "híres" alakja lehettem, mert igen sokat szerepelt a nevem a hangosbemondón. A táborvezetés igen sűrűn kikérte a véleményem az egyes cselekedeteimről. Valamit nagyon jól csináltam, mert mindig beválasztottak abba az extrabrigádba, akik utána az utócímerezést végezték Vizesfáson és Csárdaszálláson, meg nagy ritkán valahol Szarvas mellett. Nekem nagyon jó volt, beleszámították a nyári gyaxiba, mert mezőgazdasági suliba jártam. Volt ott tényleg minden, amire akkor igényünk volt. Kaptunk jót és rosszat is. De jól megvoltunk. Törtük a borsot a felsőbbévesek orra alá akik rendszerint hajtóvadászatot indítottak ellenem. De valahogy titkon szerettek, mert egyszer törték össze rendesen az orrom. Sőt Vizesfásról haza is zavartak, mert puszta véletlenségből valahogy a természti erők másfelé kormányoztak és valahogy éjszaka beleteleportálódtam az egyik lányszobába. Életem meghatározó szálainak gyökerei származnak onnan. Rengeteg élmény, zene, pia, buli, munka, kacagás, csajok, barátok....... Nekünk az volt a MINDEN!
    ....humberto-nak hívtuk a traktor után kötött csodát, amivel vittek minket a táblákba....
    Volt, amikor szó szerint úszkáltunk a kukorisásban..... egyszer levert az egyik öntözőfej, mint a taxiórát.... egy két nap lábadozás és szédülés után már dolgoztam.

    [ Szerkesztve ]

    ....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

Új hozzászólás Aktív témák