Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yézi

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #7 üzenetére

    1050 Ti semmiképp sem játszott, az áráért cserébe az általa képviselt teljesítmény minden, csak nem meggyőző. Plusz a régi, tuningolt HD 7950-es kártyámról nem is lett volna nagy előrelépés.
    1060 3GB-tal viszont szemeztem, viszont amikor összeállítottam a gépet (másfél/kettő hónappal ezelőtt) nem igazán találtam jó árban értelmes darabot. 10-15 ezerrel lett volna drágább mint az R9 290, annyit meg már nekem nem ért meg.
    Tény, hogy a 290-ek közül ma már nagyon sok bedöglött, de úgy gondolom egy normális hűtővel ellátott verziónál nem kell még aggódnom az elhalálozás miatt. (Szerencsére az én kártyámon a VRM hőmérséklet sem túl magas, emlékeim szerint az ASUS darabok éppen emiatt haltak le nagyrészt.)

    alien0903: Sok mindenhez nem nyúltam hozzá, de amennyiben érdekel: feszültség 1,48V (szinte biztos vagyok benne, hogy kevesebb is elég lenne neki, de nem nem volt még alkalmam ezt végigpróbálni, éppenséggel így is befogom kb. 70 fok körül, VRM hőmérséklettel sincs probléma),Load-line Calibration/Phase Control/Duty Control: Extreme, CPU Current Capability: 140%. Gyakorlatilag kb. ennyi, illetve nyilván a szorzót még megemeltem 50-re.

    Bogyó bá': Meghazudtolva magam, de nemrégiben mégiscsak beneveztem egy kis fapados SSD-re, a Crucial BX500 személyében. Újonnan 6 mátyásért vesztegették, annyiért miért is ne... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák