Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz CPT.Pirk #170 üzenetére

    Én is sajnálom a 3D-t. A fő TV még az, de sajnos egy panelt ki kéne cserélni mert 3D (és BFI) alatt villog egy sáv. Annyiban több volt a hw igénye a 3D TV-nek, hogy 120Hz-es panelek és hozzá az elektronika ott volt benne. Kicsit több 5Ft-nál, de egyébként az 1-2 10k-s árkülönbségnél többet nem indokolt.
    Megfordítva most meg b*szhatjuk. Anno vettünk 40"-os 120Hz-es TV-t is 150k körül most meg 55" alatt egyszerűen nincs 120Hz-es TV. Nincs. Végignéztem több éven keresztül.

    Szóval nyugodtan maradhatott volna szerintem is a TV-kben.
    Amit pedig nagyon elcsesztek szvsz - anno is mondtam: Egy rohadt bemenet kellett volna és kezelni a 120Hz inputot. Ez 2018-ban jelent meg 1-2 TV-n és idén már több TV-n is előfordul.
    Ehhez képest a 11 éves első LCD-m is 120Hz-es volt. Nonszensz.

    Ha ezt meglépik akkor pc/konzol render mehetett volna 3D-ben 2x60Hz-en és tuti sokan rámozdultak volna.
    A hiányzó tartalom (kevés 3D film), gagyi minőség (konvertált ál-3D) és a "nem ad semmit" (adott filmnél nem volt jó semmire a 3D) mind kiesett volna.
    3D game-nél nyilván mindig hozzáadott, a minőség nem lehet kérdés mivel renderről van szó, ki lehet számolni a 3D-s két képet és tartalom is lett volna ezerszámra.

Új hozzászólás Aktív témák