Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz Dr V #2 üzenetére

    A modul két profilja között semmi különbség, csak gondolom XMP1 azért van benne, hogy a nem natív támogatás esetén is be lehessen konfigolni.

    #3) koko52: Tudom, pont ezért használtam ezeket a modulokat.

    #4) Taranti: Persze. Amikor az eredeti ramokat vettem, még akkor sem volt benne. Azóta meg minek: megvettem mindent, összeraktam, bekapcsoltam, elindult, és onnan kezdve nem is érdekel. :P "De hát a teljesítmény." Ja, persze biztos ő is olyan munkára használja a gépet, ahol a natív órajel akkora hátrányt okoz a tuninrammal szemben, hogy mindenképp az kellett. Értem én hogy mindenki, aki Ryzent vett pont így használja, csak valahogy nincs látszatja a dolognak. Én meg szépen csendben beüzemeltem elég sok gépet, legtöbbet B350/B450-nel, és procitól függően megkapták a JEDEC ramokat, és elsőre röffennek – és senki sem jöt panaszkodni, hogy lassú lenne a gép...

    #5) roedie: QVL-lel az a bajom, hogy hasznos, de erősen hiányos, és sajnos a bővítés sem az igazi, pedig egy-egy deszka jellemzően meg tud élni több gen. ramot. AM4 esetére ez fokozottan igaz lehet.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák