Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chp

    őstag

    "Viszont megvan a célcsoportja ezeknek is, mondjuk aki 250-300w VGA-t használ meg 130w processzort, oda nem feltétlenül 500w alatt ajánlanék tápegységet."

    Igen ám, csak, hogy én ennek az ellenkezőjéről beszéltem. Nem állítottam, hogy nincs meg a célcsoportja, de kitartok amellett, hogy a másik oldalnak - a kis fogyasztású konfigurációk tulajdonosainak - is elég nagy a bázisa, s mégis jelentősen kisebb figyelmet kapunk az elmúlt években. ATX esetében ez hagyján, de SFX és TFX tápok is mikor úgy mennek felfelé teljesítményben mintha kötelező lenne, számomra nonszensz.

    "Tele a piac 450-550wattos 80+ tápokkal. Nem hiszem el, hogy nem találsz számodra megfelelőt. 400w alatt meg semmilyen gépet nem szabad hajtani, amiben tápcsatis a vga."

    El lett mondva, hogy a kis fogyasztású gépek rohamosan terjednek, ezért az elégedetlenségem. A tápcsatis dVGA-tól nekem az a véleményem, hogy 350W-ig tökéletesek hozzá a tápok, amennyiben normális elektronikával vannak ellátva. Én magam is használtam 350W-os tápegységet egy tápcsatis videókártyával, melegedésnek nyoma sem volt, még legnagyobb terhelés alatt sem.

    Végül pedig: engem nem érdekel az eladhatóság. Ha van egy érdeklődőm aki a wattok hatására esetlegesen magához nyúl - mert milyen sok van belőle -, az nem engem fog minősíteni, mindemellett teljen el plusz 2 - 3 nap, lesz majd olyan érdeklődő aki tudni fogja mi fán terem a téma.


Új hozzászólás Aktív témák