Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz olddog #669 üzenetére

    a frissítés is leszed mindent kivéve a bootloader nyitást...

    Namármost NAGYON FONTOS INFO kővetkezik
    Az előzőböl kiindulva gondoltam visszazárom a boorloadert. Több féle parancsot lehet találni erre. Szándékosan nem irok egyet sem. Mert hogy egyikkel sem szabad megpróbálkozni. Mert halott lesz a telefon,. Ha rádugod a gépre Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E portként ismeri fel amiből 3 féle képpen lehet visszahozni a telefonokat, hogy melyik müködik fogalmam sincs, de szerintem másnak sem:
    1.: legbrutálisabb:
    Szét kell szedni a telót
    aksit lehúzni,
    megfelelő szervizpontokat össze kell érinteni
    probléma az, hogy ehhez a típushoz nem nagyon van még infó melyik pontot melyikkel kell összeérinteni.

    2.: csak kisit brutális:
    USB kábelt kell megblankolni
    Két vezetéket (fekete - zöld) egymással össze kell érinteni vagy kötni, Természetesen ezek nem a feszültség két pólusai, hanem a két adat kábel.

    3.: nyomkodós megoldással jön a 9008 Port
    bekapcsoló gomb nyomvatartása 1 percig
    be kell nyomni a hangerő fel gombot és ugy kell tartani.
    Majd be kell dugni az USB-t a telefonba
    A bedugással pontosan egyszerre, nagyon rövid ideig fél másodpercre be kell nyomni a bekapcsoló gombot

    Borzasztó szerencsém volt, mert nekem a 3. módszerrel sikerült. Azt megjegyzem a bootloader bezárult....
    De pontosan az előbb leírt sorrendben találtam rá a megoldásokra. Nah ezt az érzést nem kívánom senkinek csak at az érzést amikor elindult a flash..

    Azt hiszem mára ennyi... Meg talán a mokerolásból is egy darabig....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák