Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    Sziasztok! Lehet mást is érint ezért ide írok!

    Intruder2K5!

    Írtam Neked hogy időnként eltűnik a feltöltési sebességem, azaz közel 0.2 a 10 helyett.
    A letöltés mindig megmarad 120.
    Az Ubee HGV-re gyanakodtunk. Ilyenkor kikapcsolom várok 5-10 percet majd vissza, van mikor a Router is kikapcsolom ezzel párhuzamosan. Ma kitaláltam hogy a webes felület alól indítom újra a routert. Beléptem egy frissítési figyelmeztetés fogadott (Gyári rom), fel is raktam, majd az utasítás szerint manuálisan újraindítottam a routert. Láss csodát a feltöltési sebességem is rögtön visszatért. Tehát most az Uborka helyett így már az az ASUS-ra gyanakszom mint hibaforrás. Már csak azért is mert az uborka nem volt tegnap este óta kikapcsolva csak a gép és a Router.. Szerinted?

    Uborkánál nálam a két alap hiba 1.) Nagyon ritkán nem tud a szolgáltatóval szinkronba állni ezt lehet orvosolni úgy hogy nem kapcsolom ki.

    2.) És ez van jóval gyakrabban, a feltöltési sebesség a 0-tartomány közelében.
    A két probléma nem egy időben jelentkezik és mások a tünetek is az Uborka admin felületén rögtön látom.
    mikor melyik probléma van.

    Köszi

    Üdv

    Peltár

Új hozzászólás Aktív témák