Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Reggie0 #23 üzenetére

    Kit erdekel, koze nincs a hirhez, hogy milyen cegeknel dolgoztal.

    Mert annak van, hogy hogyan nőttek nagyra cégek és hogyan és kik irányítják? :DDD Ember, nem a hírre válaszoltam, hanem arra, amit te írtál. Még ki is van emelve. Sose nyomd fullba. Sose.

    Ha ezt ervelesnek vetted, akkor mar nagy baj van.

    Ha még az is kérdéses, hogy egyáltalán hiba van benne, na az még a brutális nagy baj :N

    Lopas-nem lopas. Egy fogalmat nem lehet lopni csak targyat. Ha egy targyat elviszel, akkor az a targy valahonnan hianyozni fog. Egy fogalommal(FYI: a forro kalyha nem fogalom, attol meg, hogy nem tudod megfogni) ezt nem lehet megcsinalni, az IP nem fog valakinek a fiokjabol hianyozni, ha mas is hasznositja. Az analogiad emiatt kozeleben sincs. Arrol meg nem is beszelve, hogy az IP-nek hasznalati dija van, ennelfogva a hasznalati dijjal kapcsolatos vitak soran keletkezo karok tokeletesen helyreallithatoak, plane, hogy az cikkben szereplo IP-knek a hasznositasa sem lehet kizarolagos.

    Lyuk-furat. Az a csodálatos, hogy amúgy pontosan tudod miről írtam, tudja mindenki, de egyszerűen meg kell erőszakolni azt a rohadt magyar nyelvet, meg kell mutatni, hogy nem úgy megy az. Nem reagálunk a mondanivalóra, azt szigorúan el kell kerülni, a lényeg, hogy kapaszkodjunk bele egy talán nem atompontos fogalomba és azt üssük amíg csak lehet.
    Gépészeknél volt ilyen tanár, egyszer mertem lyukat mondani furat helyett, apám, na ott aztán leszakadt az ég. Pedig tudta ő azt nagyon jól, hogy miről van szó, de oda kellett rakni. Kott ugyanezt csinálod és bevallom, kezd nekem is égő lenni :K

    Egyszeruen nagyon akartal bolcselkedni, mikozben azt sem tudod, hogy eszik vagy isszak.

    Az a ló már szédül főnök, olyan magas.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák