Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz MZperX75 #27 üzenetére

    Na jó, de 6-8 méterről nézni a 330 cm-es képet az pont ugyanannyi, mintha a 102-107 cm-es 2,5 méterről nézném.. :F (nekem 4,4x4,7 m a nappalim, ráadásul a kisebb távolság "játszik" az elrendezés miatt, szóval úgy kb. 2,5 - 3 méteres a nézési távolság. Ebben a távolságban még 3-4 ember kényelmesen tud nézni egy ekkor a képernyőt is). Ehhez valóban picike a mostani készülékem, meg szeretnénk a HD műsorokat is élvezni, ezért is tervezünk valami 40-42"-os megfizethetőt. kieg: valóban sóher vagyok, mert egy szép képű, LED-háttérvilágítású, 250 ezer forintos LCD-t nem tudok megvenni, bármennyire is energiatakarékosak... ...pedig ilyesmit szeretnék valójában. Így marad az akciós Pana plazma a Teszkóból...

    Plazmát/LCD-t természetesen VESA-konzollal a falra kell tenni, így alig foglal helyet. Nekem a 23"-os monitorom most is így van, mert a dolgozószobám viszont csak 1,7 m széles, itt minden centi számít.... :((( kieg: sajnos így a monitor állványa által biztosított pivot-módot elveszítettem.... :(((

    Egyébként 2 dolog nem tetszik a projektorok képében (azon kívül persze, hogy én macerásnak tartom a házi célra való mindennapos használatát):
    - a nem natív felbontásokon szerintem nem elég éles;
    - a fekete színek, illetve a kontraszt nagyon nem jön be az egyéb megjelenítők lehetőségeihez képest.

    Amúgy ha tényleg kell a nagy képméret, akkor megfizethető áron nincs más jelenleg.

    kieg: valóban rövidlátó vagyok, de azért még nem egészen vaksi.... :P

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák