Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Cassi #21 üzenetére

    Nem ettek meszet az Intelnél sem. Nem 0 dolláros atom lesz a számlán, hanem fejlesztési támogatás. Szerintem teljes egészében rosszul fogtad fel a dolgot. Ugyanis arról van szó, hogy az Intel az ARM-hoz hasonlóan szeretne 200 dolláros tabletet is eladni a vásárlóknak, de ehhez nincs olcsó hardvere. Így aztán kénytelen odaadni a dárga hardverét és mellé kompenzálni a gyártókat, hogy tudjanak Intel alapon is 200 dolláros tabletet ajánlani a vásárlóknak. És nem fogják tudni feltolni az árakat egy év múlva és két év múlva sem, mert ha minden ideálisan alakul, akkor is csak 15-20%-os részesedésük lesz, ami édeskevés az árak diktálásához. Ennél már csak az abszurdabb elgondolás, hogy az Intel kivonulna a mobil piacról... ez az az ágazat, ami a legkeményebben fejlődik, amiben a legtöbb pénz van és potenciálisan a legtöbb nyereséget termelheti idővel.

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz Cassi #67 üzenetére

    Most magyarázd meg nekem, hogy 20%-os részesedéssel hogy a bánatba emelhetne árat? Ha ezt elmagyarázod, akkor azt is magyarázd el légy szíves, hogyan csinálna az elaludt Intel a maga 5%-ával, az Apple, Samsung, Qualcomm és többiek mellett 80%-os részesedést, ahol már operálhatna gerjesztett áremelést. És még egy kérdés: ha te szeptemberben kapsz angolból egy karót, akkor azt mondod "becsületből", hogy áh, ez már elúszott, inkább ismételem az évet, mert nyáron úgy döntöttem, hogy nem nézek rá az angolra, vagy megfizeted az angol korrepetálást és javítasz?

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák