Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #69523456

    törölt tag

    válasz stilo18 #18 üzenetére

    A minap Media Markt-ban jártam és alaposan megvizsgáltam a kinálatot. Leginkább egy Samsung 65" QLED Q90R tipusút néztem. Pontosan olyan tipusú demó ment rajta, mint az LG készülékeken szokott: valami szines akármi középen, körben pedig teljesen fekete minden. Nem véletlenül csinált ilyet a Samsung, semmivel nem volt rosszabb ez a fekete, mint az LG TV-ken, háromszor is összehasonlitottam... Szemmel érzékelhetetlen volt a különbség, az meg, hogy műszerekkel ki mit mér - engem nem érdekel... Az LG OLED TV-k sokadszorra sem nyűgöztek le, számomra túlszaturált a szinviláguk, gyanitom, hogy sokan ezekért a harsány szinekért imádják az OLED-et, de hát nem vagyunk egyformák és ez igy jó.
    A fenti tipusból jövőre be is szerzek egyet, bár most sem vészes az ára, addigra még olcsóbb lesz. Nekem most is van két Samsung TV-m 2009-ből. Mindkettő tökéletesen működik azóta is, soha nem kellett javittatni. Nekem ez a megbizhatóság, és a hosszú élettertam is számit. Kiváncsi leszek az OLED-eket 10 év alatt hányszor kell kukázni...
    Aki nem hiszi el nekem a tökéletes feketét a Samsung 65" QLED Q90R készüléken, az menjen el a Media Marktba és nézze meg saját szemével. Én meglepődtem, mert még a tavalyi tipus sem tudott mély feketét. Nekem ennél feketébbre nincs szükségem...
    Ami a Samsung pálfordulását illeti, kényszerből teszik: oly mértékben esett vissza a TV eladás, hogy nincs más választásuk. Lehet, hogy továbbra is jobbnak tartják a QLED-et, ám,ha pénzt akarnak keresni, akkor váltaniuk kell.
    Én viszon továbbra sem váltok - nekem egy Samsung 65" QLED Q90R tökéletesen elég, ami be sem ég :)

Új hozzászólás Aktív témák