Keresés

Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz bivalyolo #50 üzenetére

    Igen, én is úgy használnám. Egyszerre belőni a felső és alsó határt (FreeSync határaihoz) és el van felejtve. így marad az off, és a frametarget használata, a Freesync felső értékéhez igazítva. Kizárt, hogy egyesével kezdjek állítgatni játékokat. A fogyasztáscsökkentésnek azért lehet örülni, mondjuk engem nem izgat +50% power target van beállítva. Nyáron is csak a hőmérséklet miatt foglalkoztat a dolog. Amit Abu ír, hogy sok beállítási lehetőség van, szerintem kamu. De ha van is, akkor igazítsa úgy, mintha külön-külön beállítottam volna mindegyiknél az alsó és felső határt, arra ami a freesync határ. Nem értem mi ebben olyan a baromira bonyolult.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák