Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    De ez miben lesz több mint egy konzol, mmint miért lesz pc-bb? merthogy akkor a steam a "nappaliba" akarja vinni a pc-t. Ott vannak a konzolok, ez miben nyújt többet? Internetezni ugyanúgy bill egérrel ideális, ok ezt támogatja (konzolok is) de tv-n azt nem kellemes... szövegszerkeszteni, emailezni, photoshoppolni nem hiszem h alkalmas lenne, meg h lenne rá egyáltalán bármilyen ilyen jellegű program, ergo a pc munka-kapcsolattartó része elveszik... Akkor azt a szűk réteget célozza meg, aki pc-t venne, de nem akarja csak játékra használni, viszont nem akar konzolt venni, mert cserélgetni akarja a hw-t vagy csak dafke nem, de bütykölni semmiképp nem akarja, hanem azt akarja h rögtön működjön? van egyáltalán ilyem ember? tényleg nem értem a piacát, nagyon szűk rétegnek tudna pluszt adni a jelenlegi konzol/pc ellenében...

    Játékra bütykölés nélkül ott a konzol, munkára a mac, ott a mindenre jó de törődést igénylő pc, ez mi?

    A valve indokát értem h függetlenedni akar wintől, az is oké h a steam népszerű, meg van 1-2 ütős címük amik 5-10 évente kijönnek, csak a leendő vevőket nem látom, gondolom nem egyedül, de valve csak jobban lát rá erre mint én, sok sikert nekik, a verseny mindig jó - bár lehet az egyszeri játékosnak inkább rossz lassan a túlfregmentáltság miatt...

Új hozzászólás Aktív témák