Hirdetés

Hirdetés

  • Premier előzetest kapott a Sand Land

    gp Befutottak az első tesztek is a hamarosan megjelenő játékhoz.

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz BandiHUN #6 üzenetére

    Szia !
    Teljesen jogos, amit írsz és a megoldás is létezik rá: nem kell SSD-n értékes adatot tárolni. (nem is értem, minek 1x-2x TB belőle - milyen előnyös tulajdonságát használja ki az ember, ha SSD-n tárol adatot ?) Amennyiben pedig valaki azzal jön, hogy azért mert megtehetem és nehogy már ne, akkor RAID1. Ha tele vagy, mint kutya bolhával, RAID5, 6. Nálam itthon kb. 35 TB adat van HDD-ken, de ha most minden 1T-s merevlemezemet ugyanakkora SSD cserélhetném, akkor sem vágnék bele, mert minek, mit nyerek vele ? Jó, helyet. Kb ennyi. Évek óta megy a kettő Samsung 850 1TB-s SSD RAID0-ában, így az OS elég fürge és nem fogyaszt, zajol a gép, miközben 0-24-ben torrentezik, de amint picit átlépi a foglalt terület az 1TB-ot már mentem is le lemezre. Mindent arra kell használni, amire való és szerintem az SSD esetében ez nem az adattárolás. (természetesen vannak változatok és kiépítések, amire ez nem igaz, de az nem az átlag otthoni felhasználás)

    V.

    (#10) Gausz
    Ne haragudj, ez ez pedig az igazán elvetemült értelmetlenség. Minek a "laposon" több TB-nyi adatot tárolni ?
    Ha tényleg van élethelyzet (filmeket viszel nyaralásra, vagy ilyesmi), hogy laposhoz kell sok adat, ott van a külső HDD. (van 4 TB is 2,5"-ban). (arról nem is beszélve, hogy rendes laposban simán lehet kettő PCIe SDD, és még + egy 2,5" is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák