Hirdetés

Aktív témák

  • #31774976

    törölt tag

    Sziasztok!

    Vásároltam egy TP-Link TL-WA830RE Range Extendert. Hiba volt. A konfig gyors, logikus. De a működése rossz. Ahogy fent van a hálózaton, azonnal borul minden. Olyannyira, hogy a fő routerem, ami az IP TV-nek adja a sávot, szintén működésképtelenre borul. Egy hétig volt beállítva, szegény feleségem minden nap hívogatott, hogy nem tud dolgozni. Folyamatosan elment az internet. Aztán pénteken kikapcsoltam. Azóta semmi hiba. Viszont most meg a jelem gyenge, mert az emeletről jön, jó vastag födémen át. Itt jegyzem meg, nemzetközi fórumokon ugyanerről a hibáról számolnak be.

    A kérdésem az lenne, hogy milyen eszközt javasolnátok, ami képes ellátni ezt a feladatot normálisan? Az emeleten van egy Cisco T-Home router, melynek a WiFi-je a földszinten maximum notebookon stabil. De a mobiloknak már kevés. Ezt visszaadom az Extreme Digitalnak, de amiket ők forgalmaznak, egyik sem tűnik túlzottan értelmesnek.

    Köszönöm! :)

  • deminos

    aktív tag

    válasz #31774976 #1 üzenetére

    Ugyan nekem szerencsére ilyen hibát nem produkál, viszont okoz más hasonlóan kellemetlen dolgot. Mégpedig nem képes 1 napnál hosszabban hibamentesen működni. Térerő láthatóan van, IP-t kap a felcsatlakozó eszköz (bár nem a téma szereplője osztja, hanem a fő router), de ezen kívül semmi. Se net, se lan és ráadásul magát a WA830E-t sem lehet elérni a webes felületén. Bár egy ki/be kapcsolással megoldódik a helyzet (lehet ezért rakták rá :DDD ), azért kellemetlen a dolog.

    Nem lehet, hogy ezek hibás darabok és garanciában cserélik jóra? Vagy ezt nem próbáltad még? Mert én már kezdem unni és tuti viszem vissza garanciába.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE

Aktív témák