Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T.Peter

    őstag

    válasz T.Peter #23 üzenetére

    Gyönyörű. Nem tudok mit mondani rá, a dirt motorja nagyon szép, sokat kihoztak még belőle. A füst jobb lett, bár lehet, hogy csak azért mondom, mert itt nagyobb mennyiségben van indulásnál, mint a dirtben. A videókban konzollal irányították a kocsikat, remélem nem átportolni fogják pc-re, mert nem tenne jót az irányításnak. A visszajátszás nagyon hangulatos szerintem, mert a túraautós versenynél azok a kameranézetek, ahol a pálya széléről veszik a kocsikat, olyan, mint a tv-ben. Nagyon jó. A drift-ben kételkedem, így elsőre nekem megint nem a valós drifteléshez közeli irányíthatóság látszódik. (Az nfs ps-nél csak jobb lehet, mert az ottani valami szánalmas volt, ráadásul az EA égeti magát, mert ott vannak a videók, amiben ott istenítik magukat, hogy ők támogatják az amerikai driftversenyeket, és a pilótákkal(?? nem vagyok biztos benne) együtt dolgozzák ki a driftelést. Röhejes.) Mindesetre ezek a videók most meggyőztek engem, és az nfs mostantól számomra nem létezik, mert a Grid-del szemben még említeni sem lehet (magánvélemény).

Új hozzászólás Aktív témák