Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    válasz MDMA #4109 üzenetére

    Nincs szerencséje ezekkel a döntőkkel az tény. Olyan szempontból mondjuk hasznos neki, hogy rengeteg tapasztalata gyűlik így a versenyek végéről, nem is izgatja már magát nagyon rajtuk szerintem, amikor nagy a tét. Bár ő alapból sem egy szívbajos ember, nem tudom, hogy tényleg morcos volt-e, vagy nála ez a fókusz állapot.
    Azt viszont továbbra is utálom, hogy a felső ági győztest jutalmazzák egy map win-nel, azon felül, hogy az alsóágról jövő embernek legalább 1 Bo5-öt még meg kell pluszban azért nyernie ugyanazon a napon, a döntő előtt 20 perccel. De ugye most is az volt, hogy kellett neki még a korai leesés miatt egy Bo3-at és egy Bo5-öt is nyernie . Ezek után meg játssz jól a legjobb formában lévő ellen (hiszen ő ment végig felsőágon), map hátrányban, dög fáradtán, ráadásul Bo7-ben. Tök esélytelen az egész helyzet, visszanéztem és egyedül K1llsen tudott így fordítani QC-ben még pár éve cyhper ellen, minden más esetben sima felsőági győzelem volt.

Új hozzászólás Aktív témák