Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz .LnB #154 üzenetére

    Elszórakoztam itt vele, némi anime horror társaságában.

    Néha voltak ilyen 1 másodperces freezek játék közben, szerintem a szerverek közösültek nőági felmenőjükkel.

    A mapok layout-ja nem rossz, de egy-az-egyben DOOM (2016) érzés mind.
    A dm6 átnevezése és új, klausztrofób iterációja viszont elég meh. Kb. mindennek majd' másfélszer akkorának kéne lennie, mint amekkora most.

    Amit még észrevettem (azon kívül, hogy ha nyomvatartod a +moveup bindot, akkor folyamatosan ugrál..), hogy a movementnek vannak / lesznek fless aspektusai, még akkor is, ha nincs meg az a "connected feel", mint mondjuk Q3 / QL / QW-ben. Némelyik perem olyan lendületet vagy trajektóriaváltást ad, hogy ihaj. Meg ha van framerate, át lehet folyni rendesen a mapokon.

    "Nyx qrva jól néz ki. De az a 75hp.. Ki se próbálom."

    Nyx? Imba az, meg is "vettem" (Anarkival egyetemben, Platinumért vagy mi a lótúróért - de lehet őket "bérelni" is a másik valutáért egy napra). Egyáltalán nem éreztem a 75 hp hátrányát (egy-két zoomrailtől eltekintve - ugye rail zoom nélkül 80-at sebez, zoommal 100-at), viszont a futási sebessége gyorsabb. Slash-sel egyetemben a legidegesítőbb lőni rá.
    A phasing ANNYIRA nem táp, de pl. többször jött jól menekülés / meglepi hátulról gyanánt, meg méginkább MH és Quad megszerzésekor.
    Tudod, Quad-spawnnál ráálsz a PU platformra láthatatlan-sérthetetlenül, és a képességed pont akkor jár le, amikor jön a Quad. Volt pár olyan Quadrun, hogy elszégyelltem magam. ;]

    "Melyik karaktert próbáltátok? Melyik tetszett?"

    Rangerrel nyomtam, meg Nyxszel (mire kisilabizáltam, hogy kell..). Meg most majd Anarki.
    Viszont ezek a menü / loot / customize / akármi screenek annyira bután vannak megcsinálva.. Már szó szerint anyáztam, mire megtaláltam egy-két funkciót. Ennél hallod én is 5x különb GUI-t tudnék tervezni..
    Ja, meg a 4 fagyásból 2 akkor volt, amikor a meccskeresés alatt rákattintottam a lenti chat-ablakra, szóval csak óvatosan.

    "Néztem a nevesebb játékosok mind Ranger-rel tolják."

    Vagy csak ők is szenvedtek azzal a szakadék GUI-val. ;]

    "Scalebreaker idegesítő. Jön mint Thomas a gőzmozdony"

    És kapja az 50-es shaftból direct rocketet. ;]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák