Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubid

    őstag

    válasz fogtunder #43 üzenetére

    Szia.
    Úgy ahogy mondod... a C-t sehogy se lehet használni :D
    1G ram arra elég, hogy a fotóidat megnézed, meg esetleg zenét hallgathass.. de lehet már ott is kiakad.

    4GB rammal már gyönyörűen megy minden. Virtualizáláshoz elengedhetetlen a 8GB. bááár egy linuxot futtatok virtuálisan 1 GB virtuális rammal meg egy maggal.. elmegy még az is...

    Gmailt nekem is nagyon nehezen sikerült összehozni. Elsőként ki kellett kapcsolni a gmail-ba az idegen appok bejelentkezésének a tiltását.
    Végül pedig nekem QCenterben engedte kapcsolni a két fiókot. Innentől az ott beállított notification-ök jönnek szépen.

    Kérdésem nekem is lenne, hátha tud valaki rá választ:
    1. Van valami olyan alkalmazás... avagy képesség, ami a letöltést segíti olyan módon, hogy ha a NAS valamelyik mappájába feltöltök egy torrent fájlt, az ő automatikusan betöltse és elindítsa a ds-ben ?

    2. Ez már nehezebb :) Valamilyen módon lehet hasonló (zene) stream linket generálni, mint ahogy az online radiok működnek ?
    Tehát hogy a NAS-on megy a zene.. a kliensek meg ahol bekapcsolódnak onnantól hallják a zenét tulajdonképpen. Csak az online rádiókhoz tudom ezt hasonlítani :)
    Erre azért lenne szükségem, mert így több otthoni helységben tudom ugyan azt a zenét hallgatni egyszerre mondjuk.

    -.-

Új hozzászólás Aktív témák