Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    Tegnap volt alkalmam élesben letesztelni a Vita videó lejátszási képességeit. Érdekes, 2,5 év alatt egyszer sem próbáltam rajta filmet nézni. :D (1. genes Vitáról van szó) Szóval Debrecen-Budapest vasút 2:30 perces út. 2 filmet raktam rá, nem akartam küszködni, így simán Mp4-be konvertáltam. Ha jól tudom nem is nagyon támogat más formátumot, habár az egyik fórumon egy srác azt mondta hogy sikerült rámás formátumú videót is rakni. Szóval rövid vélemény: Tükröződő kijelző, nem annyira jó, ha süt a nap, nehezen lehet látni, ráadásul az arcod visszatükröződik a kijelzőre, így a filmben a sötétebb jeleneteket nem is lehet látni. A kijelzőmérettel is lehetne probléma, ha van a tulajdonunkban egy minimum 7"-es tab akkor érdemesebb azon bámulni, de így is jobb élményt adott mintha telefonon néztem volna. A hang... Hát alapból sok mindentől függ az egész, fejhallgatótól, háttérzajtól meg ilyesmiktől, összességében a hangzással nincs gond, de lehetne egy kicsit hangosabb. Vonaton nyitott ablaknál eléggé nagy a háttérzaj, voltak olyan jelenetek, amiket egyszerűen elnyomott a hangzavar, és nem lehetett hallani, de csukott ablaknál nem volt ilyen gond. Az egyedüli dolog, ami zavart, az az, hogy ha hosszabb ideig használjuk a gyári videólejátszó progit, akor hajlamos belassulni az egész rendszer, miután kiléptünk akkor is. Nagyon belassult, amin csak az újraindítás segített. Az akkumlátora jól bírta, így a nagyjából 4 óra filmezés után még bőven 60% felett volt az akksi, pedig nem mostani gép.Szerintem teljesen vállalható a készülék filmnézésre, ajánlom.

Új hozzászólás Aktív témák