Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiVaD

    senior tag

    válasz user137 #9675 üzenetére

    Szia!
    Amire tudok,válaszolok:
    Media center: avi, wmv támogatott gyárilag, de pl. ha MKV-t akarsz lejátszani, akkor kell egy program, amit a Pcn kell elindítani, és az streamingeli a videót a psre.
    Minden PS3 játék BR-en érkezett eddig, és gondolom később se változtatnak ezen. A másolás passz, de lejátszani nem fogod, az is biztos. :U
    A vinyó csere könnyen megy, bármilyen 2,5"-os SATA HDD belemegy.
    Böngésző: flash nincs, de pl. gmail meg még az expekt is bejött nekem azon rendesen. De pl. az iwiw és a youtube nem. De pl. ha csak egyszerűbb honlapokat akarsz nézni, arra jó szvsz.
    Az Online játék ingyenes, meg a demók letöltése, de pl. egy COD5 mappack-ért itt is fizetni kell. De vannak ingyenes DLC-k is, pl. Batman vagy Mirror's Edge extra pályák meg ilyesmik (természetesen ezekhez kell a full játék is).
    Hát a zaj egy szubjektív dolog szerintem. :U De pl. ha nyitva vagyok a szekrényt amiben van, akkor max. a meghajtó hangját hallom kb. ha arról játszok, ha vinyós játékot tolok, akkor kb. semmi. Nekem a régi FAT verzióm van, nem tudom slimmel mi a helyzet ilyen téren.
    Boltot nem tudom, Én is haveromtól vettem. :B

    szerk: Na végül egy COD5 lett nekem Batman helyett. :B Eddig nagyon bejön. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák