Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szipi

    aktív tag

    válasz DM-Fan #8129 üzenetére

    Mi okozott problémát abban, hogy csak USB-ről üzemelő külső HDD-t találj? Rengeteg ilyen van. Példának okáért kapásból ilyen a WD My Passport-ja:
    Ráadásul árban is korrektek és tényleg nem sokkal nagyobbak, mint egy útlevél.

    Nem okozott problémát sokat találtam.
    Ha utánanéztél volna akkor tudnád hogy ezek a külső 2,5"-os meghajtók szamítógéphez/notebookhoz lettek tervezve amik simán leadnak annyi áramot nekik amennyi kell és vígan mennek míg a PS3-om erre nem képes ha a külső HDD túllépi az elméleti(5V, 500mA) max. 2,5W-ot!

    Azt nem tudom, hogy a PS3-mal működik-e együtt, még nem dugtam rá ilyen a PS3-mamra, de szerintem minden gond nélkül mennie kell, ha FAT32-re formázod.

    Sokan jártak úgy hogy megvették rádugták és nem ismerte fel mert nem kapott elég áramot az USB-n keresztül. Nem akarunk zsákbamacskát venni gondolom ez érthető, pont ezért kérdeztem meg itt de látom mégiscsak szerencsejáték lessz belőle. :(

    #8131
    Rádobni filmet, zenét meg ami kell báttyámnak hogy után megtudja nézni őket + tudja vinni magával ha kell. Ismerem a FAT32 tulajdonságait azért kösz hogy szóltál. ;)

    Azt meg lehet valahogy oldani hogy a darabolt HD film részeit egymásután lejátsza?
    Mindíg megáll ha vége van 1 résznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák