Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz dokar #17413 üzenetére

    Megkeresem azt a küldit és felveszem.
    De a sejtésem így előre az, hogy mivel te TAn kívül mást nem mész ezért nem tudod mi a szitu versenyen. GRIP versenyhez billentyűzettel hülyeség a vagy range, magad alatt ásod a gödrödet. Csúszik az első kerék, alulkormányozott lesz az autó, időt veszítesz. Tanzawán driftre se kevés 235ös range, amint mondtam úgy érzem hogy ez csak CTFben és Livenporton kevés.

    Volt az EliGun, olasz játékosok által készített verseny. Machate, nem tudom mond e valamit...Callifornia Raceway pályák között megtalálod, elég egyszerű és rövid, nevét a formája után kapta. Oda 180as ranget állítotam be mert azt éreztem jónak, aki nyerte azt a pályát 135-150el ment. És nem pakoltuk a seggét, mert az időveszteség azon a pályán.

    Megyek egyet majd Highway Driften, szerintem ebben vannak a legélesebb kanyarok, amiket ha csúszva veszel be nagyon élvezetesek - melyik drift nem?! :), de nem driftelve 235ös ranggel.

    Ajjajj, újabb 3 megás folt ;] - eddig jó :( .. letölti de a start szürke marad, már nézem egy ideje..

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák