Hirdetés

2017. október 17., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Project Cars 2

(#1) unrealnoise

unrealnoise
(senior tag)

Sziasztok!

Gondoltam így 3 héttel a premier előtt érdemes lenne egy témát nyitni a játéknak, amely az utóbbi 5-10 év egyik leginkább várt játékává lett számomra.

Kicsi OFF egy ligázós, hotlapozós, Project Cars-os magyar weblappal kapcsolatban, amely a játék megjelenésekor már élesben bonyolítja várhatóan a különböző eseményeket a Playstation platformján.

Ennek ürügyén gondoltam indítok is egy oldalt, Project Cars Drivers Club - Hungary cím alatt.

Az oldal egy ideje fejlesztés alatt állt, mostanra használható állapotba került. :)
Törekedtem egy letisztult, könnyen kezelhető, áttekinthető, logikus felépítésű weblap összehozására, amely mobilos nézetben is teljesen korrekt mód élvezhető, és minden funkció hasonló módon elérhető, mint egy asztali böngészőben. Hasonló módon választottam ki a fórumot is.

Az oldalon több kevesebb információt is találhattok a játékkal kapcsolatban, ezek és a különböző leírások száma a jövőben várhatóan tovább fog növekedni, különösképpen, hogy az oldal technikai részével már nem kell annyit foglalkoznom.

Akit érdekel, az regisztráljon, nevezzen. Aki nagyon lelkes, staff tag is lehet, sőt, várhatóan szükség is lesz rá.

A szabályrendszer meg van írva, de csak megközelítőleg korrekt, lévén még nem játszottunk a játékkal, nem tiszta, mennyire büntet pl. kanyarlevágást, stb. Ezeken majd finomítunk, amint módunkban áll.

Igen, később valószínűleg lesznek nyeremények, póló, bögre, stb.

Az első hotlap versenyünk kiírása már publikus. A másodikra akár már most is lehet ötletet beküldeni. :) Az első versenyre úgy szintén.

A verseny időpontokra itt tudtok szavazni: [link]. Azért csak esti időpontban, mert a szervezés az elején csak így lesz fixen, biztosan lebonyolítható.

Arra számítok személy szerint, hogy a játék nagyon-nagyon jó értékeléseket fog kapni, és ez talán sokat fog segíteni egy komolyabb hazai rajongói, versenyzői közösség kialakulásában.

De mégis, mit tud a Project Cars 2?
- Közel 60 pálya , melyekből nem kevés lézeresen, vagy drónok által lett szkennelve.
- 180 autó (szinte minden normális kategóriából találhatunk kedvünkre valót
- Teljesen dinamikus időjárás. Napszak változással és különböző évszakokkal, így havazással is számolnunk kell
- Teljesen átdolgozott, letisztultabb menü, részletesebb HUD és részidő kijelzési lehetőségek.
- Manuális boxkiállás, felvezető kör lehetősége.
- Végre animált boxkiállások!
- Biztonság és erősség alapján rangsoroló online rendszer.
- Online bajnokságok!
- Finomhangolt kontrolleres irányítás. Egyszerűbb FFB beállítás.
- A gépi ellenfelek erőssége mellett az agresszivitásukat is állíthatjuk.

De még sorolhatnám naphosszat, miért várom nagyon ezt a címet, és miért fog valószínűleg iszonyat sokat forogni.

Tudom, hogy elemeiben vannak és lesznek ennél jobb szimulátorok, de összességében ilyen jó csomagot szerintem még soha nem kapott a múltban "szimes közösség".

[ pcarsdriversclub.hu ] -- PSN / moly.hu / trakt.tv ID: unrealnoise

(#2) unrealnoise

unrealnoise
(senior tag)

Közben kikerült az első tesztfutamunk időpontja!

[link]

(#3) unrealnoise

unrealnoise
(senior tag)

Lement az első futamunk, ki lett írva a második ha valakit érdekel :)

[link]

Közben lehet nevezni a köridő bajnokságunkra is :)

[link]

A jó társaság és a kihívás garantált lesz. :) Kontrollerrel is bátran gyertek, toljuk azzal is :)

(#4) Kölyök1990

Kölyök1990
(fanatikus tag)

Szia!

Kontrollerrel mennyire van esély kormány ellen? Én nagyon szeretném megvenni, de attól félek kontrollerrel nem lesz az igazi. (Bár hogy olvastam ezzel nem lesz baj)

"...hová lett a világom? A mostanitól a belemet kihányom..."

(#5) unrealnoise válasza Kölyök1990 (#4) üzenetére

unrealnoise
(senior tag)

Van esélyed, ha gondolod töltök fel estére pár gyorskört kontrollerrel :)
A kormányosok mindig előnyben lesznek, de vertem már el kormányos embert. Ügyesen lehet adagolni a gázt és a féket, és elég perfekt köröket lehet autózni. :)

Estére csinálok pár videót Time Trialban, hogy lásd hány kormányost előzöm meg. :)

(#6) unrealnoise válasza Kölyök1990 (#4) üzenetére

unrealnoise
(senior tag)

[link]

Youtube videó alatt betegeltem két időpontot, egy gyorskört Long Beachen, meg egy futamot a végén. Mint a futamon láthatod, simán lehet vezetni, kényelmes, jó.

A futam előtt meglévő elég jónak mondható időket próbáltam megdönteni, Long Beach nehéz pálya - betonfalak mindenhol, szóval azokkal szenvedtem. De mint láthatod a futamon és el is mondom, simán végig lehet menni, csak én ha egy picit hibáztam, máris újrakezdtem a kört. :)

Partiban lehet kormánnyal lenni. Rajtad múlik, de nagyon sok olyan ember van, aki bármivel elverne. Konrtoller, kormány, egykutya...

(#7) Kölyök1990 válasza unrealnoise (#6) üzenetére

Kölyök1990
(fanatikus tag)

Köszi a videót!

Azért látszik nem most kezdted a dolgot! :)
Szerintem meggyőztél, és benevezek a játékra, eddig is tetszett mondjuk. Szóval majd ha belejövök, akkor lehet még bajnokságban is találkozunk... :) (Bár az még nagyon messze van)

"...hová lett a világom? A mostanitól a belemet kihányom..."

(#8) unrealnoise válasza Kölyök1990 (#7) üzenetére

unrealnoise
(senior tag)

Ha van időd és megvan, akkor gyere csak. Nálunk sem mindenki profi. Én is hibázok.. plusz vannak lassabbak is. :)

De persze semmit sem eröltetünk, írj majd ha segíthetek valamiben esetleg a későbbiek során. :

(#9) unrealnoise

unrealnoise
(senior tag)

Project Cars 2 - otherworld kritikára - reakció videó.

Remélem meg sem áll 100 dislike-ig :)

(#10) Mirakuru válasza unrealnoise (#9) üzenetére

Mirakuru
(lelkes újonc)

Szia. Megnéztem a videódat és egyetértek veled sok szempontban. Én szeretem az Otherworld-öt de amit itt a Zolinak sikerült alkotnia az kritikán aluli, szerintem meg se nézte a beállításokat nem is akarta , úgy érzem egyszerűen ez volt a célja hogy ezt a játékot teljesen lejárassa. Csúnya volna a grafika ?! Ettől nem kell szebbnek lennie egy autós játéknak sem, egyszerűen a vezetés és a koncentrálás teljesen elveszi a figyelmemet arról hogy most azt nézegessem milyen szépek a fűszálak meg a fák. A játék nyilván nem hibátlan de mindenképpen jobban sikerült a PC1-nél és látszik rajta hogy foglalkoztak vele. Kis beállítás után teljesen élvezhető kontrollerrel is. Még hogy Dark souls te jóó ééég! :C :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Project Cars 2
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.