Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) csemege86

csemege86
(csendes tag)

SkySports-ra vagy BT Sports-ra hol tudok előfizetni, hogy legálisan, eredeti angol kommentárral nézhessem az angol Premier League-et? Olyan előfizetésre gondolok, mint mondjuk egy Netflix.

Néztem a weboldalukat, chat-eltem human munkatárssal, de nem lettem okosabb. Nekem úgy tűnik, hogy nagyon féltik a közvetítési jogokat, és UK-n kívül nem hajlandók erre lehetőséget biztosítani. Ha viszont ez tényleg így van, az szerintem elég gáz...

"I'm sick of running the human race"

(#2) Tesco Value válasza csemege86 (#1) üzenetére

Tesco Value
(aktív tag)

Ilyesmi engem is érdekelne.. :K

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#3) paatrick válasza csemege86 (#1) üzenetére

paatrick
(tag)

Nem hiszem hogy létezik ilyen. Az PL a legjobban értékesíthető bajnokság amit kb egyben van értelme eladni nagy TV társaságoknak.
Spíler most hosszabbított 3 évre: " Az angol meccsekért a TV2 21 millió eurót, azaz 6,3 milliárd forintot fizetett három évre."
Ezért kiskapukat nem engedhet meg magának a közvetítést eladó cég.

[ Szerkesztve ]

6 évig "lelkes újonc"... 4 évig "kvázi-tag"... most már "tag"... gyorsan lépkedek előre

(#4) Tesco Value válasza paatrick (#3) üzenetére

Tesco Value
(aktív tag)

Én sem hiszek ebben, de hátha. :)
Bár, ha akár ők csinálnának egy fizetős stream oldalt, ahol nézhető az összes meccs, esetleg exkluziv tartalmakkal, biztos vagyok benne, hogy előfizetnének rá. (én is)

Az egészben a legbosszantóbb az, hogy eddig UPC-s voltam, ugyebár nem tudtam nézni a Digi által közvetített meccseket. Most átmentem a Digihez, itt tudnám nézni, de a Digi Online-ba(hétvégén általában nem vagyok otthon) nincsen benne a spíler tv.
Szinte adtam a sz*nak egy pofont, ígyis-úgyis az itthon közvetített meccsek felét látom. :))

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.