Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerwade

    senior tag

    Sziasztok, par honapja elkezdtem a PP magyar forditasan dolgozni aztan el is felejtkeztem rola, egeszen a mai napig, ugyanis ram irt az egyik fejleszto, hogy atkuldene a test buildet (linux/windows) amiben mar szerepel a magyar forditas.

    Jelenleg 2330 elem van a forditasban, ennek 99%-a "kesz", bar eleg sokmindent kezzel forditottam, de volt amit automazialtam, igy valoszinuleg rengeteg hiba van benne - de kezdesnek nem rossz, ugy velem - bar sajnos a penziugyi kifejezesek es fogalmak nem az en vilagom. Fontos megjegyeznem, hogy onmagaban a szavak es kifejezesek forditasa "latatlanban" nehez, mert kell hozza a kontextus amit pedig a szoftver hasznalata kozben latsz. Ezert is fontos, hogy megnezzuk hogy is nez ki a program futasa soran, pontosan hol helyezkedik el a kifejezes stb...

    Szoval ez igazabol kozossegi alapon mukodik, barki tudja szerkeszni :) Nagyon orulnek ha esetleg valaki, aki jobban kepben van ezekben, atnezne es/vagy belejavitana...
    Itt tudtok garazdalkodni: https://poeditor.com/projects/po_edit?id_language=65&id=194291

    Amint megerkezik a build, megosztom itt a topikban (ha nem tiltja a szabalyzat) vagy privatban adok linket ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák