Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz kirkri #9 üzenetére

    Ígértem egy beszámolót. Sajnos kicsit elhúzódott mire megérkezett, mert Németországból Magyarországra 1 nap volt a szállítási idő, Budapestről Budapestre meg egy hét volt a posta jóvoltából.

    Maga a csomagolás célszerű és jól néz ki, egy külső barna dobozban van a tetszetős belső doboz, fénykép minőségű nyomattal. A porszívó és a tartozékai egyaránt egyesével vannak csomagolva a dobozon belül, minden egyes tartozéknak van kialakított helye. A készülék tartozékai a mindenre van megfelelő céleszköz érzetet keltik és nagyon jó minőségűek. (Viszont a kioldó gombokat a tartozékokon méretesebbre tervezhették volna, a Dyson gombjai jobban bejönnek) Mind a porszívó, mind pedig a tartozékok karcmentes állapotban, tökéletes festéssel érkeztek, de úgy gondolom, hogy ez minden 100e forint feletti porszívónál így van. A cső hihetetlenül könnyű, azt hittem csak egy reklámfogás, de nem :) Mi automata üzemmódban használjuk, ott 30-40 perc üzemidőt produkált a hétvégi próba során, váltakozó szívóerővel. Hasznos megoldásnak tartom, hogy automatikusan emeli a szívóerőt olyan helyeken porszívózva, ahol a szenzor nagyobb szennyezettséget érzékel. Ez úgy tűnik nem csak placebo, a szekrény mögé és az ágy alá dugva a szívófejet, pirosra váltott a porszívó kijelzője (zöld - sárga - piros színeket rendel a különböző szennyezettségi szintekhez) és turbó módba kapcsolta magát. Kemény padlóról szőnyegre érve szintén automatikusan emeli a szívóerőt. Ha már szívóerőről van szó, akkor megemlítem, hogy azzal is meg vagyok elégedve, a folyosón a futószőnyeget medium fokozatban is megemeli, de, összehasonlítási alapom egyelőre nincs más akkus készülékekhez képest. Karácsonykor kipróbálom majd tesóm Dyson V10-es készüléket, aztán majd megírom mit tapasztaltam. Hasznos megoldásnak tartom, hogy nem kell folyamatosan nyomva tartani a bekapcsoló gombot, mint a Dyson porszívóknál. Itt két opció között lehet választani, az egyik a Dyson féle megoldás, hogy csak akkor megy, ha nyomjuk a gombot, a másik opcióban pedig egyszer benyomva a gombot kikapcsol, újra benyomva kikapcsol a készülék.

    Egy dolgot kipróbálnék, - ami nem tartozéka a készüléknek - a puha sörtekefés fejet a kemény padlón. Nem azért, mert a multi kefe amivel a porszívó érkezett nem dolgozna kielégítően, csak kíváncsi vagyok lenne-e különbség.

    Igazából még túl új a készülék ahhoz, hogy esetleges problémákról számoljak be vele kapcsolatban és számomra nagy meglepetéssel sem szolgált, mivel alaposan körbejártam milyen típust szeretnék venni, elolvastam róla beszámolókat, megnéztem videókat. Ha nem számított volna a pénz, akkor valószínűleg, hogy egy Dyson V15-re neveztem volna be, hogy kipróbáljam valóban olyan szuper-e, mint ahogy mondják, de az már túl volt azon az összeghatáron, amit hajlandó voltam kiadni egy porszívóért. (Így is szívtam a fogam, hogy a robottal együtt közel 300e forintot fizettem ki a két porszívóra egy hónapon belül).

    [ Szerkesztve ]

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák