Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz arn #48 üzenetére

    borítékolhatóan nem tudja majd eltartani a közönség egy vr játék fejlesztési igényét :)
    a psvr1-ből sem fogyott ehez elég, pedig ott még megvolt az újdonság varázsa (nem volt előtte psvr0) és relatíve olcsó is volt...

    #50 Crus
    értem. én 0db ugrabugrát játszottam a psvr1-el, nem tudtam, hogy ennek a játékstípusnak van még piaca 2023-ban :)

    átviteli sebesség kapcsán a wifik megbízhatatlanságára céloztam :) sokszor a fixen telepített, félméteres antennás tévéken is szar egy stream, mit vársz a fejeden levő sisak wifi vevőjétől? hogy majd mindenki a pusztában ugrál (=1 wifi jel), a saját routerétől 5 méterre, ami ráadásul egy jó brand 200 ezres modellje? ;) te, sonyként hogy troubleshootolod le pistabá headsetjét, aki a panel 6 emeletén a 10ezres tépélinkjéről (a környék 363 tplinke mellett) jó streamet kapjon? ;) és a szemedtől 2 centire levő, makulátlan streamhez a stabil 100mbit édeskevés.... az a tiktokos förmedvényekre elég kb.

    akku: nem az ár, az 250k mellett már elhanyagolható lenne :) méret, súly, extra elektronika = bénább headset

    stream: de nem tud "semmi" perfekt minőségű h265 streamet valós időben enkódolni, 500 mbiten :) amiket hallottam, erre a quest2 sem képes (régen azt hittem h a kábeles mód legalább nem streaming....)

    sony naivák: hátpedig sokaknak tényleg odabasz az oled a psvr2ben :) persze van mura, SAJNOS, de a fényerő elégtelenségéről keveset hallottam. de saját véleményhez látnom kéne, ez eddig nem adatott meg :(

    nekem nemhogy 150 órás, de 10 órás játékok sem kellenek... viszont kéne 1000 féle 5 órás :D ha az nincs, olyankor kerül elő, hogy de legalább az az 1db GT7 tartson 150 órát :D

    hogy 4k-e a 2x 2k az szvsz lényegtelen :) kapsz-e 250k-nyi minőséget a 250k headsetben, ez a kérdés :)

    hogy a vezetékmentes mobiljáték minőség-e a VR iránya, az szerintem minimum kérdéses ;) én majd a vezetékes GT7-re szavazok mindenesetre, egy jobsimulátor helyett ;)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák