Hirdetés

Aktív témák

  • sze-ky

    csendes tag

    A feleségem hobbija családi videók készítése és az ismerősök részére lakodalmas videók gyártása. Rendelkezünk egy jogtiszta Pinnacle Studio 10 Plus (kicsit feljavított ...) progival mellyel nagyon meg vagyunk elégedve.
    Arra lennék kíváncsi, hogy a téma címében megjelölt szoftver mennyiben másabb az általunk használt videószerkesztőtől, mivel a gyártó lapján közölt adatok alapján ezt nem tudom eldönteni.

    Az ott leírtak szerint gyorsabb több effektet tud stb ....

    Demo verziót nem találtam, de mivel nekem a 10-is teljes progi és a leendő 11-es is az ezért ez nekem nem lenne mérvadó.

    Kérem olyanok írjanak, akik már használták az említett szoftvereket mivel erősen gondolkozom azon, hogy a feleségemnek születésnapjára megveszem a progit, de kb 20.000 forint körüli ára miatt nem tudom megéri-e váltani az újabb verzióra.

    Másik kérdésem, hogy számít-e az 11-es verziónál az, hogy XP vagy Wista fut a gépen?

    üdv sze-ky


  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz sze-ky #1 üzenetére

    Legközelebb csak egy témát nyiss és ne rögtön kettőt. Azt az egyet is csak akkor ha meggyőződtél róla (pl. kereső), hogy nincs még a témában topic. Most van, ezért ezeket zártam, kérlek itt feltenni a kérdést:

    Pinnacle Studio probléma [link]

    Feel Good Inc.

Aktív témák