Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Szeretnék segítséget kérni borotva vásárlásához. A következő hetekben szeretnék venni, mivel kezdem megunni a borotválkozást. Most egy Gillette Fusion Power Stealth borotvát használom, ami nagyon jó véleményem szerint, viszont kezdem unni ezt ezért szeretnék egy borotvakészüléket vásárolni.

    Információ

    - Heti 2 szer szoktam borotválkozni
    - Igaz nincs összehasonlítási alapom de szerintem közepesen erős szőrzetem van szerintem, vagy talán egy picit gyengébb

    Borotváról infók

    - Igazából olyan 30-35k-t tervezek rá maximum ennél nemnagyon szeretnék többet rákölteni.
    - Philips borotváról nagyon jó dolgokat hallottam, nemtudom igazából hogy ti mit gondoltok erről mivel ti vagytok otthon ebbe a témába ezért is fordultam ide mivel nemakarok belemenni látatlanba egy olyan vásárlásba amit megbánnék.
    - Jólenne ha olyanlenne a borotva ami minél rövidebbre vágja le a szőrömet.
    - Eddig csak sima gillette borotvám volt ugye elötte gél utána pedig szintén géllel kenem be arcom, viszont ezeknél a borotvakészülékeknél ez hogy működik? Van amihez nemkell semmi csak simán elkezdem nyírni a szőröm, vagy van bennük valami ami adagolja a cuccost netán?
    - Illetve ezeknek a tisztítása hogy működik?

    Néztem pár db borotvát, mondom azért bemásolom hogy mégis ezekről mit gondoltok?

    Philips RQ 1180
    Philips RQ 1050

    ennyi lenne igazából, remélem ezek az infók elegek lesznek hogy tudjatok segíteni.

    és köszönöm előre is. :R

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák