Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz #86564352 #12500 üzenetére

    Darabokra és naponta szét én sem szedtem, csak naponta a felső részt pattintottam le a késekkel és óvatosan kiütögettem belőle a nagy részét. A fej alsó részét, ami benne van a borotvában azt csak folyó meleg víz alatt kimostam. Heti szinten szedtem szét késekre/szitákra és akkor volt mindig egy alaposabb kitisztítás. Ultrahangosan folyékony szappanos vízben és utána ha kiszáradtak akkor a Braun tisztító folyadékban a néhány másodperces megjáratás. :K
    Én nem vettem észre eddig, hogy potyogtatna borotválkozás közben a kilencesem.
    Ha már majd mégis csak Philips, akkor már inkább az SPrestige 90xx valamelyike.
    Kommenteket olvasva olyan érzésem volt, mint amikor tesztelésre adtak ki borotvákat és arról csak jót illett írni.
    Mindjárt az első komment: Férjem ezt a terméket kapta karácsonyra.Nagyon szereti, de főként a 8 hónapos kisfiúnk akit nem szúr meg apa pofikája mikor puszit kap tőle. :DDD
    Aztán egy másik komment az egyik elektronikai áruház oldaláról: "Apukámnak vettem ajándékba, és nagyon szeretem hogy most már sima a bőre és nem szúr meg amikor puszit ad nekem."
    :DDD :O
    Én próbáltam beírni több helyen is azt a véleményemet - amit már itt is kifejtettem az RQ12+ fejről, hogy egy idő után nem tart rendesen és hajlamos a borotválkozás alatt a szétesésre. Mindenütt kimoderálták és nem engedték ki az oldalra, pedig igen finoman és szépen, kultúráltan fogalmaztam. Na ez is jelenthet valamit....és számomra ennyit érnek a felhasználói vélemények. :((

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák