Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuti70

    csendes tag

    válasz Luck Dragon #9373 üzenetére

    Köszönöm a részletes választ viszont azt nem értem hogy lehet ekkora különbség a tesztek közt amikor én nem látok semmi különbséget köztük,mármint a paramétereik alapján,ezek szerint még is van és a 6559 jobb vétel lenne mint a 6549?
    A Média M.most 190-ért adja gyári garival a 6559-et viszont csak náluk van egyedül ez is furcsa.Szóval elég kiábrándító az a 67 %-os értékelés és a rossz képminőség,én eddig úgy tudtam hogy ha másban nem is de képminőségben a Philips előbbre tart a konkurenciánál vagy ez csak addig volt így amíg meg nem vették tavaly a kínaiak?
    Akkor végeredményben nem is jobb mint a 6309?Mert annak a képét ahogy itt olvastam a többség dicséri,árban viszont nem kicsi a különbség köztük szóval nem értem.
    Igen megköszönnék bármilyen infót a típusokról mert még is csak valós 100 Hz-s és nem 50 mint a 6309 ,vagy akkor ez sem számít?
    170 és 190 közt keresek passzív 3D-set 47-es méretben,csak ezek vagy a 650-es,671-es és a 730-as LG férne még bele de utóbbiakról is olvasok hideget meleget pl.a 671 és 730-nak a sarkai sötétek,nem is értem 2015-ben hogy lehet ilyen,viszont a 3D-je passzívak között állítólag a legjobb a piacon,jobb a Philips-nél is,szóval nem tudom már melyik lenne a jobb választás.

Új hozzászólás Aktív témák