Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz Kroni1 #33955 üzenetére

    Na ma megfutottam a köröket
    Szerviz
    Beszéltünk sok mindenről a szerviz vezetővel, mi lehet mit kapcsoljak ki mint te is a WOW lan-t pl. De a lényeg amíg nem tudják ők is produkálni a szervizben a hibát log fájlal addig nem tudnak cserélni/csinálni semmit.
    Küldtem 2 log fájlt a támogatásnak ez is szóba került. Az irány az, hogy a támogatás mondja azt hibás a Tv és mit kezdjen vele a szerviz. Hívtam a támogatást mert ugye semmi reakció nem jött a 2 log fájl küldős emilemre. Azt mondta a kishölgy továbbították az illetékes résznek ha kapnak választ majd kapok én is. Türelem. Na de meddig? lassan 4 hónapja van egy nem normálisan működő tv-m és én mindent megteszek, hogy pont kerüljön a dolog végére. Kapnak még 1 hónapot megkapják délután a szombati be nem kapcsolós kép nincs log-t is mert, hogy akkor is csinálta. Persze tegnap nem volt benne a stick hisz azért néha az ember szeretné a készüléke egyéb funkcióit is használni mint pl USB felvétel. Utána elborul az agyam szerintem.

    Érdekes azért nálad is a log fájlban nem látja mi van beállítva a tv-n ,hogy ki van kapcsolva a wow pl. :F mert akkor nem sokat ér a log fájl.

    #33958konzumpro
    nincs azzal gond találgatás ként dobjanak bele egy új alaplapot és lássuk mi lesz.
    Lg vagy 10 éve 3 laplapot cserél nekem bemondásra -nem vesz fel USB-re- közbe meg én voltam a balfék. Itt meg videóm van a rendellenes működésről. Tesztelőset játszok otthon szórakozás helyett a saját pénzemen vett készüléken és a mási oldal meg találgat. :(((

    Szerviz vezető a micrótól kezdve a hány wifi van /családi házas övezet van 4 -6elérhető wifi, mi van akkor a panelban ahol 15-20 is látható....az energia takarékos égőig emlegetett mindent. Én elhiszem hogy elektroszmog meg kutyafüle. DE ha ezt 2022-be egy tv nem képes lekezelni akkor az szarul van legyártva megtervezve stb.
    És ezekkel a dolgokkal az a bajom a kezelésibe sehol nincs benne hogy nem használhatsz energia takarékos égőt meg faraday kalitkát kel csinálnod a lakásodból hogy a szomszéd wifije ne zavarja.

    #33961djherby
    azonnal írj a supportnak a Philips oldaláról a hibáról. Nekem is ugyan ezt csinálja. Szerviz nem fog vele tudni kezdeni semmit lásd feljebb amit már írtam. Ne akarj együtt élni vele mert nem normális.
    Amit erre a hibára a szervizes mondott
    Wlan felébresztés kikapcsolása
    ha telefonon van távirányító szoftver törlés
    Internet előzmények hetente törlés -na ez se normális miért nem lehet egy szoftvert rendesen megírni hogy törölje magát-
    Ne legyen alatta ami melegíti
    Energia takarékos égő is zavarhatja, mert, hogy megtelik az infravörös "jelekkel" a tv memóriája és nem tudja a távirányító jelét értelmezni,- na ez már kicsit paranormális kategória nekem egyrészt, másrészt meg nehogy már még a csillagoknak is úgy keljen állni egy tv bekapcsoláshoz, megint a trehány szoftveres a gond. Esetleg berakom egy faraday kalitkába hogy jól érezze magát :DD :W

    Amit majd ha legközelebb próbálj ki ha nem kapcsol be várj 2 percet az áramtalanítás előtt. Lehet bekapcsol 30mp múlva.

    Én lehet logfájl gyártás mellé webkamerát is letelepítek majd, hogy nem én nem tudok használni egy tv-t.

    Tegnapi eset ugye
    táv megnyom nem kapcsol be csak villan, majd bekapcsol félperc múlva. Na akkor mégis csak vette azt a távirányító jelet :F
    kép talán 5mp volt utána csak hang, persze szar az antenna meg stb. digitális adásnál hang van kép nincs majd újraindítás követően minden OK :F
    OSD van ilyenkor, Netflix és miden ami hálózatról megy van kép hang rendben minden, USB felvétel kép nincs hang van. Újraindítást követően van kép is tehát nem a fájl sérült de antenna jelnek ehhez ugye köze nincs :F

    Lehet a szomszédban ment a mikro nyitott ajtóval :F

    #33969rainman72
    írj már te is a támogatásnak, mert amíg csak 1 ember jelzi azt hiszik én vagyok a hülye meg egyedi eset, de ezek szerint nem.

    Nekem mindegy hányszor nyomom meg villan és majd ha az elektronok is úgy akarják bekapcsol. Ezt én se vettem múlt csütörtökig észre amikor nem rohantam azonnal áramtalanítani hanem úgy döntöttemelőbb megcsinálom a kávémat és majd utána.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ Nissan Note 1,5b 2008 "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák