Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1 among many

    tag

    Köszönöm nektek is az elismerést!

    Szerelhetősége kiváló a háznak. A többi annak a függvénye, mit tesz bele az ember. Bioszban 32 fok körül volt a proci. Nem mértem egyelőre semmit, csak a vinyókat néztem meg HD Sentinellel. Egyik elsődleges szempont volt, hogy ezeket jól el tudjam helyezni. 30-31 fokosak, kivéve a legfelsőt, az 34. Teljesen rendben van. És a lényeg, hogy ebben a kialakításban terhelés alatt is sokkal kevésbé fog emelkedni a hőmérsékletük. Előző házban nem volt a közelükben venti. Itt 2x14cm van elöl, amik rögtön a vinyók közt tolják be a levegőt a házba. 1x14 hátul ki. A két felső 14-est meg úgy állítottam be bioszban, hogy be sem kapcsolnak, csak ha meleg lenne a házban.

    A hang is nagyon szubjektív. Pár napja járt nálam valaki és rákérdezett, hogy akkor most ez be van kapcsolva? Be volt. :)

    A gép többi komponensének van egy minimális hangja működés közben, de ha bioszban kikapcsolom az összes házventit, gyakorlatilag nincs különbség. Pedig nincs fél méterre a fejemtől a ház eleje, az asztalon tartom magam mellett. Ha lefuttatok egy 3DMarkot, semmit nem emelkedik a hangja. Csak a proci terheléses résznél lehet hallani, hogy kicsit feljebb pörög a procihűtő.

    Szerintem remek házikó.

Új hozzászólás Aktív témák