Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz attiati #9710 üzenetére

    Kissé érteltenül állok azelőtt, hogy NL10-en itt már ilyen jó a mezőny.
    És hogy miért éri meg setek, fullok, magas párok ellen gürizni alacsonyabb órabérért, magasabb rake-ért.

    Agresszív a játékosállomány. A legelső kihagyott betet megbüntetik, blöffölnek jókor, megfelelő nagyságút. Microlimit ellenére egyáltalán nem elég a lapot játszani. Keményen pozíciós játék megy. Sajnos PAHUD-ot nem bírtam még működésre bírni, talán az segítene ellenfelek ellen játszani.

    Most ment le egy parti, 99 preflop 40 cent betemre visszaemelt 1,2$-ig. Asztalon A25, c-beteltem, rámemelt, megadtam. Turn 3 és rainbow az asztalon. Tudtam, hogy A van nála, úgyhogy itt rátoltam 8$ maradékot... eldobta flush és sorveszély miatt. Ennyire túl kell variálni már NL10-en a játékot? Ugyanis ABC játék ellen végigjönnek, és lejavulnak.

    Turnon feljött 4-es setemet dupla lyuksorral verik.

    Következő ártaltannak tűnő parti: QKo-al preflop 4bb-ig emelés, ketten adják. Asztal AQK.
    Emelgetés, mindenki allin kerül megint. Jön a turn Q, mondom nyert ügy. Erre a tag mutat QQQKKom ellen egy AAAQQ fullt. Vissza se emel UTG-ből AA-al.

    Agyatlan megadásokat nem látok, SD-ig alig mennek a partik
    Kapkodom a fejem, ebből cashout lesz, vagy nem tudom.
    Végig kemény lapütközések, agyatlan mutatásokat alig látok, SD-ig kevés hand megy le.

    Microgaming ilyen feszes és kemény, vagy csak NL5 után tűnik annak? Azért valamit fejlődgettem talán legutóbbi NL10-es idők óta, de nem rémlik, hogy NL10-en ilyen kemény lett volna a játék.

Új hozzászólás Aktív témák