Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Ahoy!

    Online póker totyikot zárták, aztán link ide....de sokkal jobb. Ha tudtam volna hogy van ez a topic...! :)

    Online pókerezésre adnám a fejem...de melyiken? Eddig ez a legnormálisabb összefoglaló amit találtam, nem tudom mennyire releváns [link]
    (Ha nem nyílik meg itt egy komplett full page print screen [link])
    Tapasztalat? Mindegyiken van free roll? Van ahol a kezdő bónuszt azonnal a számládra írják, tehát nem kell mindeféle pontokkal kiváltanod. De tuti nem lehet azonnal kivenni a pénzt. Ott mi a módi?

    A másik, a csalások. Rengeteg hack program, meg bot progi kering a neten, vagy csak felnézel youtubra "online poker cheat", számtalan videót találsz. Meg póker bot programok.
    Ez most igaz? Tényleg ilyen egyszerű? Neki se állok akkor a netes pókernek. Úgy látszik hiába mindenféle titkosítási algoritmus, meg összejátszást figyelő progik...bár utóbbi a legkevesebb.

    Amúgy én is tapasztaltam, igaz az csak egy egyszerű java-s póker játék volt. Simán látta a lapomat. Maximális csillaga volt, mindig nyert, és sokszor volt hogy mindenki csak tartott, ő még is dobta flop vagy turn után, meg se várta rivert. Mondom, mindezt úgy hogy még bet sem volt. :F

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák