Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz BenHans #385 üzenetére

    :R

    Világos az okfejtés, teljesen meg is értelek. De lényegében azt írtad le, amit én is írtam: kockáztattál, mert szerettél volna hozni rajtunk. Ez be is jöhetett volna, vagy lehetett volna nullszaldós, de most úgy alakult, hogy valószínűleg buksz rajta. Legközelebb meg fordítva lesz. Hosszú még a szezon, lesznek itt még meglepetések! Főleg, hogy Turbolada meg én is kockáztattunk, hiszen ugyanazt a pilótát betenni IM-re és RACE-re rizikós, még ha Vettelről van is szó. Most úgy jött ki, hogy ez sanszosan bejön, és a biztonsági tippjeink (Turbo MAL - RAI - ROS felállással akart korábban menni, én meg MAL - VET - FER vagy VET - GRO - FER csapattal) kevésbé lettek volna jók. Ám az ilyen bátor játékban időnként óhatatlanul benne van egy nagy bukta... csak ki kell várnod. ;)

    Az biztos, hogy ennél sokkal jobb volt a várható eredmény számodra, csak Kiminél idén ez már annyira a sokadik csalódás (még ha ilyen rossz időmérője eddig nem is volt), hogy valahogy nem tudok igazán meglepődni azon, hogy nem hozza be az amúgy kellemesen alacsony árát. :(

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák