Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Qorthral #383 üzenetére

    Én azért nyomtam RAI-RAI-WIL-t mert rajtad és Turbo-n szerettem volna hozni. Úgy gondolkodtam hogy ajándék lenne ennyi zsetonért ha vagy időmérőn vagy versenyen megelőzné Vettelt, és arra gondoltam hogy Ti valószínűleg Vettel vagy Rosberg tippet tesztek és így nem jutott volna elég zseton nektek egy jó csapatra, sőt a Rosberges esetben gyengébb versenyzőt nyomhattatok volna csak, és ha Rai vagy időmérőn vagy versenyen megelőzte volna Vettelt akkor nekem még ott lett volna egy erős Williamsem és hozok rajtatok. De ha nem előzi meg Vettelt hanem mögötte ér be akkor se nem nyerek se nem vesztek mert ott az erősebb csapat még mindig ami visszahozza és a randomos eltérések dönthettek volna. Hát ezt a tervemet cseszte szét az agyfagyott fagyis meg a mikulásjelmezes haverjai. (szeretem a ferrarit de ezt most nehezen felejtem el nekik)

    Holnap a verseny előtt imára kulcsolom kezeimet és mindent összeszorítva szurkolok a minél kisebb hátrányért, aztán szépen csendben végignyomom a tippversenyt hátha.......

    Még így is csak megköszönni tudom a játékot, mert ötletes, mert nem kiszámítható(mikor hány zseton+milyen randomos kérdések) és nem csak a kedvenc csapat(ok)nak és pilótá(k)nak lehet szurkolni hanem egy kis extra izgalmat teremt. :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák